Canadian Screen Awards Presented For Non-Fiction TV Programming: The Complete List Of Winners

Canadian Screen Awards were handed out tonight at a gala event in Toronto, with the Academy of Canadian Cinema & Television honouring excellence in Canadian non-fiction television programming.

Aisha Alfa of “The Beaverton” hosted the event, dubbed the Canadian Screen Awards: the CTV Gala Honouring Excellence in Non-Fiction Programming, as part of Canadian Screen Week, which runs March 25-31.

On Wednesday, Jann Arden (currently starring in comedy series “Jann”) will be hosting another gala, the Canadian Screen Awards: CTV Gala Honouring Excellence in Creative Fiction Storytelling.

RELATED: Canadian Screen Awards Announces 2019 Nominees, Including ‘ET Canada’, ‘Vikings’, ‘Big Brother Canada’

Here is the complete list of winners announced at the Gala Honouring Excellence in Non-Fiction Programming:

BEST HOST OR INTERVIEWER IN A NEWS OR INFORMATION PROGRAM OR SERIES

CBC News: Marketplace – Fake Degrees
Asha Tomlinson

CBC News: The National
Rosemary Barton

WINNER: CBC News: The Royal Wedding: Harry & Meghan
Adrienne Arsenault

CBC News: The Weekly with Wendy Mesley
Wendy Mesley

The Agenda with Steve Paikin
Steve Paikin


BEST NEWS ANCHOR, LOCAL

CBC Montreal News at 6
Debra Arbec

CBC Nova Scotia News
Tom Murphy, Amy Smith

CBC Toronto News at Six
Dwight Drummond

CTV News Toronto at 6
Ken Shaw

CTV News Toronto at 6
Michelle Dube


BEST NEWS OR INFORMATION SEGMENT

CBC News: The National – Canada’s Silent Shame
Ioanna Roumeliotis, Jennifer Barr, Ousama Farag, Brenda Witmer

WINNER: CBC News: The National – The Ruins of Raqqa
Brenda Witmer, Adrienne Arsenault, Michelle Gagnon, Lindsay Rempel, Ghalia Bdiwe, John Heron

CBC News: The National – Unsafe Harbour
Rosemary Barton, Carmen Merrifield, Dominique Banoun, Dave Rae

the fifth estate – Death Behind Bars
Habiba Nosheen, Joseph Loiero, Kimberly Ivany, Aileen McBride, Valérie Ouellet, Ousama Farag


BEST NEWS OR INFORMATION PROGRAM

CBC News: Marketplace – Crying out for Care
David Common, Simon Parubchak, Bill Arnold, David Macintosh, Melissa Mancini, Katie Pedersen, Valérie Ouellet

WINNER: CBC News: Marketplace – Fake Degrees
Nelisha Vellani, Eric Szeto, Asha Tomlinson, Simon Parubchak, Bill Arnold, David Macintosh

the fifth estate: The Mystery of the Sherman Murders
Scott Anderson, Harvey Cashore, Joseph Loiero, Ronna Syed, Bob McKeown, John Badcock

W5: No Witnesses
Avery Haines, Derek Miller, Kathlene Calahan, André Lapalme, Anton Koschany, Brett Mitchell

W5: Unconquered
Brett Mitchell, Kevin Newman, Madeline McNair, André Lapalme, Anton Koschany


BEST LOCAL REPORTER

CBC Montreal News at 6 –One Year After the Flood
Simon Nakonechny

CBC Nova Scotia News
Paul Withers

CBC Toronto News at Six –March 10th, 2018
Mike Crawley

WINNER: CBC Winnipeg News at Six –Minister Tickles
Katie Nicholson

CTV News Toronto at 6
Tamara Cherry


BEST LOCAL NEWSCAST

CBC Toronto News at Six
Michael Prestia, Miranda Mathews, Lee Pitts, Dwight Drummond, James Wattie, Carla Turner

CityNews
Mike Nittoly, CiCi Fan, Nicole McCormick, Teri Hart

CTV News at 6
Ethan Faber, Les Staff, Charles Wright, Rhonda Fuller, Scott Bills

WINNER: CTV News Toronto at 6
Joanne MacDonald, Sophia Skopelitis, Joel Bowey, David Mills-Hughes, Ian Caldwell


BEST SPORTS ANALYST

Sponsor | MLSE

2018 IIHF World Junior Gold Medal Game
Ray Ferraro

2018 PyeongChang Olympic Winter Games Men’s/Women’s Hockey & Called Men/Women and Women’s Gold Game
Cassie Campbell

Hockey Night in Canada
Elliotte Friedman

WINNER: Raptors Basketball on TSN
Jack Armstrong


BEST SPORTS FEATURE SEGMENT

Sponsor | MLSE

WINNER: Finding Murph
Josh Shiaman, Rick Westhead, Stuart Roberts, Devon Burns, Michael Banani

Surfacing
Matt Dunn, Michael Farber, Brent Blanchard, David Midgley

Syrian Refugee Al Ziab Family
Michael Adach, Mark Wade, Gabriel Levesque, Travis Formosa, Alison Redmond, Marc Leblanc

The Mystery of Paul Ranger
Matt Dorman, Darren Dreger, James Judges, Nigel Akam, Kevin Fallis, Darren Oliver


BEST SPORTS OPENING

Sponsor | MLSE

WINNER: 2017 Grey Cup
Craig Chambers, Devon Burns, David Midgley, Jacob Frenkel

2018 FIFA World Cup
Simon Garan, Bruce Arthur, Devon Burns, Brent Blanchard, Michael Banani

2018 PyeongChang Olympic Winter Games Primetime Open Ceremony Opening
Tim Thompson, Trevor Pilling, Chris Irwin, Jeff Shelegy

Northern Touch
Martin Paul, Paul Sidhu, Mark Wade, George Skoutakis, John Woo, Kardinal Offishall, Ryan Knight


BEST SPORTS HOST

Sponsor | MLSE

2018 PyeongChang Olympic Winter Games on CBC
Andi Petrillo

FIFA World Cup Final Pre-Game
Luke Wileman

WINNER: Free Agent Frenzy
James Duthie

Hockey Night in Canada
Ron Maclean


BEST SPORTS PLAY-BY-PLAY ANNOUNCER

Sponsor | MLSE

WINNER: 2017 Grey Cup
Chris Cuthbert

2017 MLS Cup
Luke Wileman

2018 IIHF World Junior Gold Medal Game
Gord Miller

Hockey Night in Canada
Jim Hughson


BEST PHOTOGRAPHY, NEWS OR INFORMATION

CBC News: The National – The Wall
Jason Burles

WINNER: CBC News: The National – The Ruins of Raqqa
Jean-Francois Bisson

CBC News: The National – Rohingya Refugees
Richard Devey

CTV National News With Lisa LaFlamme – Refugee Children, Portraits of Pain
Marc D’Amours


BEST PHOTOGRAPHY, LIFESTYLE OR REALITY/COMPETITION

Carnival Eats – Close Encounters of the Food Kind
Matthew Braun

WINNER: The Amazing Race Canada – Finale
Ryan Shaw

The Great Canadian Baking Show – Finale
Adam Gladstone

Top Chef Canada – Finale Four Ways
Ryan Shaw, Alex Nadon

Vikings: A New World with ET Canada
Ryan Morgan, Peter Ventura


BEST PHOTOGRAPHY, DOCUMENTARY OR FACTUAL

WINNER: Equus: Story of the Horse – Origins
Daron Donahue, aAron Munson

In The Making – Crystal Pite
Maya Bankovic

Mommy Wildest
Joshua See

Skindigenous – Indonesia
Patrick Kaplin

The Heat: A Kitchen (R)evolution
John Tran


BEST PICTURE EDITING, DOCUMENTARY

Equus: Story of the Horse – Chasing the Wind
Brenda Terning, Krystal Moss

Equus: Story of the Horse – First Riders
Scott Parker

Into The Fire
Michael Hannan

Mommy Wildest
Tony Coleman

WINNER: You Are Here
Cathy Gulkin


BEST PICTURE EDITING, REALITY/COMPETITON

Big Brother Canada – Finale
Jonathan Dowler, Baun Mah, Ryan Monteith, Mike Scott, Jordan Wood, Andrew Gurney, Al Manson, Seth Poulin, Michael Tersigni, Kailey Birk, Chris Donaldson, Joel Pylshyn, Dan Cable, Clare Elson, Adam Richardson, Jordan Crute, Owin Lambeck, Jon White

WINNER: The Amazing Race Canada – Just a Beaver Hero
Michael Tersigni, Jonathan Dowler, Clare Elson, Owin Lambeck, Gloria Tong, David Yenovkian

The Great Canadian Baking Show – Best of Britain Week
Ben O’Neil

The Great Canadian Baking Show – Finale
Jordan Wood

Top Chef Canada – Double Overtime
Michael Tersigni, Ryan Monteith, Mike Scott, Elianna Borsa


BEST PICTURE EDITING, FACTUAL

A User’s Guide to Cheating Death – Vitamins and Supplements
David Yenovkian

etalk – etalk Presents: Gord Downie
Devin Hughes, Kevin Syer, Pete Mahoney, Kelly Dobbs

Intervention Canada – Jade
Aaron Shapero

WINNER: The Detectives – The Wells Gray Gunman
Fannie Daoust, Glenn Berman

The Life-Sized City – Mexico City
Joanne Barnard


BARBARA SEARS AWARD FOR BEST EDITORIAL RESEARCH

Interrupt This Program – Mexico City
Helene Berube

Saturn: Inside the Rings
Clare Dewitt

Still Standing – Carcross
Maya Bilbao

WINNER: the fifth estate – Murder in Cottage Country
Timothy Sawa, Lisa Mayor, Zander Sherman

The Life-Sized City – Mexico City
Annabelle Tas


BARBARA SEARS AWARD FOR BEST VISUAL RESEARCH

WINNER: the fifth estate – Murder in the Village
Leslie Morrison

The Way Out
Denise O’Brien, Hicham Tiflati

W5 – 6.12.17 09:04:35
Todd Battis, Gordon Danielson, Matthew Knegt

You Are Here
Elizabeth Klinck, Mike Lalonde


BEST WRITING, FACTUAL

Dr. Keri: Prairie Vet – Animal Farm
David McGunigal

Heavy Rescue: 401 – Feels Like a Win
Catharine Parke, Todd Serotiuk

Highway Thru Hell – Trapped
Nicole Tomlinson, Neil Thomas

Queen of the Oil Patch – This is Where I’m From
Neil Grahn, Laurie-Anne “LA” Smith

WINNER: Still Standing – Carcross
Jonny Harris, Fraser Young, Graham Chittenden, Steve Dylan


BEST WRITING, LIFESTYLE OR REALITY/COMPETITION

Big Brother Canada – Finale
Trevor Hammond

Dragons’ Den – Episode 1
Yette Vandendam, Tracie Tighe, Christopher Nelson

The Amazing Race Canada – Just a Beaver Hero
Mark Peacock, Rob Brunner, Mark Lysakowski

The Amazing Race Canada – Sounds Like a Wild Boar
Rob Brunner, Mark Lysakowski, Paulina Robak

WINNER: The Great Canadian Baking Show – Bread Week
Elvira Kurt


BEST WRITING, DOCUMENTARY

Dreaming of a Jewish Christmas
Jason Charters

Equus: Story of the Horse – Origins
Niobe Thompson

Jumbo: The Life of an Elephant Superstar
Christine Nielsen

WINNER: the fifth estate: The Truth Smugglers
Gillian Findlay

Undercover Jihadi
Barry Stevens


ROB STEWART AWARD FOR BEST SCIENCE OR NATURE DOCUMENTARY PROGRAM OR SERIES

WINNER: Equus: Story of the Horse
Niobe Thompson, Caroline Underwood

Into The Fire
Gordon Henderson, Leora Eisen

Mommy Wildest
Caitlin Starowicz, Mark Starowicz

Over the Horizon
Jennifer Howe, Craig McGillivray, Ira Levy

The Kingdom: How Fungi Made Our World
Anne Pick, Bill Spahic


DONALD BRITTAIN AWARD FOR BEST SOCIAL/POLITICAL DOCUMENTARY PROGRAM

Sponsor | Rogers Group of Funds

Driving With Selvi
Elisa Paloschi

WINNER: Quiet Killing
Michèle Rouleau

The Heat: A Kitchen (R)evolution
Maya Gallus

The Way Out
David York, Bryn Hughes, Michelle Shephard


BEST BIOGRAPHY OR ARTS DOCUMENTARY PROGRAM OR SERIES

Dreaming of a Jewish Christmas
Jason Charters, Liam Romalis, Marie-Odile Demay

Inseparable: Ten Years Joined At The Head
Judith Pyke

Interrupt This Program
Frank Fiorito, Nabil Mehchi, Carolynne Bell, Al Magee, Kit Redmond

WINNER: Jumbo: The Life of an Elephant Superstar
Dugald Maudsley, Stephen Dunleavy, Sharmila Choudhury

Rebels on Pointe
Robbie Hart, Bobbi Jo Hart


BEST FACTUAL SERIES

Employable Me
Thomas Howe, Penny Wheelwright, Katie Lafferty

First Contact
Vanessa Loewen, Jeff Newman, Stephanie Scott, Jocelyn Mitchell, Desiree Single

Political Blind Date
Amanda Handy, Mark Johnston, Tom Powers

Still Standing
Jamie Brown, Anne Francis, Jeff Peeler

WINNER: The Detectives
Hans Rosenstein, Debbie Travis, Scott Bailey, Jennifer Gatien, Petro Duszara


BEST HISTORY DOCUMENTARY PROGRAM OR SERIES

100 Days to Victory
Julie Bristow, Marlo Miazga, Tara Elwood

1491: The Untold Story of the Americas Before Columbus
Barbara Hager, W. Paterson Ferns, Desiree Single, Vanessa Loewen

Prosecuting Evil: The Extraordinary World of Ben Ferencz
Barry Avrich

WINNER: The Nature of Things: Ice Bridge
Elliott Halpern, Elizabeth Trojian


BEST DOCUMENTARY PROGRAM

After the Sirens
Kevin Eastwood

Fox Chaser
Chris Hsiung

Love, Hope & Autism
Dan Carriere, Shel Piercy, Robert Fresco

The Fruit Machine
Han Nguyen, Sarah Fodey

WINNER: You Are Here
Peter Gentile, Bill House, Mike Lalonde


ACADEMY BOARD OF DIRECTORS’ TRIBUTE

Elizabeth Klinck


BEST CHILDREN’S OR YOUTH NON-FICTION PROGRAM OR SERIES

Finding Stuff Out
Jonathan Finkelstein, Jean-Louis Coté, Mindy Laxer

Just Like Mom and Dad
Mark J.W. Bishop, Matthew Hornburg, Steve Sloan, Stephen J. Turnbull, Jim Bell, Michael A. Dunn, Mike Cosentino, Randy Lennox, Adam Ivers

WINNER: Science Max: Experiments at Large
Nat Abraham, Ira Levy, Michael McGuigan, Peter Williamson, Phil McCordic, Leanne Brennan

When I Grow Up!
Marney Malabar, David Mitchell, Francis Mitchell, Sara Poirier


BEST VARIETY OR ENTERTAINMENT SPECIAL

Air Farce New Year’s Eve 2017
Don Ferguson, Lucy Stewart, Rob Lindsay, Mark Selby, Wayne Testori, Kevin Wallis

WINNER: Gord Downie’s Secret Path in Concert
Mike Downie, Gord Downie, Stuart Coxe, Craig Baines, Patrick Sambrook, Patrick Downie, Rachel Dawson

Songs & Stories: Jann Arden
John Kampilis, Steve Jarman, Ken Katigbak, Amber Buchanan

Tower of Song: A Memorial Tribute to Leonard Cohen
Robert Kory, François Lamoureux, Pierre Lamoureux, Carrie Mudd, Ryan Valentini

WE Day
John Kampilis, Steve Jarman, Ken Katigbak, Calvin Mitchell


BEST ORIGINAL MUSIC, NON-FICTION

WINNER: Equus: Story of the Horse – Origins
Darren Fung

In The Making – Dana Michel
Kieran Adams

Taken – Angela Meyer
Justin Delorme

The Kingdom: How Fungi Made Our World
Mark Korven

You Are Here
Laurel MacDonald, Phil Strong


BEST SOUND, NON-FICTION

Dreaming of a Jewish Christmas
Gary Vaughan, Richard Spence-Thomas, Patton Rodrigues

Equus: Story of the Horse – Origins
Johnny Blerot, Iain Pattison

WINNER: Gord Downie’s Secret Path in Concert
Doug McClement, Sanjay Mehta, Michael Phillip Wojewoda

The Group of Seven Guitars
Gary Vaughan, Richard Spence-Thomas

You Are Here
Dave Rose, Christian Cooke, Colin McLellan, Dustin Harris, Steve Blair, Ian McGettigan, David Hocs


BEST PRODUCTION DESIGN OR ART DIRECTION, NON-FICTION

Back In Time For Dinner – The 1940s
Katelin Ferry, Brian Garvey

Big Brother Canada – Premiere
Peter Faragher, Kevin Halliday, Aaron Scholl, Andy Roskaft

Canada’s Smartest Person Junior – Episode 1
Peter Faragher

The 2018 Indspire Awards
Callum Maclachlan, Mark Hockin

WINNER: Tower of Song: A Memorial Tribute to Leonard Cohen
Tarik Mikou


GOLDEN SCREEN AWARD FOR TV REALITY SHOW

The Amazing Race Canada


BEST HOST IN A LIVE PROGRAM OR SERIES

Sponsor | Corus Entertainment

Breakfast Television
Dina Pugliese

WINNER: New Year’s Eve 2017
Rick Mercer

The JUNO Awards
Michael Buble

The Social
Cynthia Loyst, Melissa Grelo, Marci Ien, Elaine Lui, Jessica Allen


BEST LIFESTYLE PROGRAM OR SERIES

Sponsor | Corus Entertainment

Built For The Weekend
Kent Sobey, Andrew Buckles, Howard Ng, Kevin Buckles

Carnival Eats
James Hyslop, Jennifer Horvath

Home to Win
Cara Volchoff, Mike Sheerin, Tanya Linton

WINNER: Property Brothers
Jonathan Silver Scott, Drew Scott, Jessica Vander Kooij, Kim Bondi, Dora Fong

Where to I Do?
Michelle Crespi, Jennifer Couke, Martin Oxley, Jessica Nahmias


BEST TALK OR ENTERTAINMENT PROGRAM OR SERIES

Breakfast Television
Roshni Murthy

WINNER: The Filmmakers
Nicole Brewster-Mercury, Exan Auyoung, Eli Glasner, Mercedes Grundy, Nigel Hunt, Ashley Mak

The Marilyn Denis Show
Michelle Crespi, John Simpson, Tamara Petrie-Lee, Tara McEwen

The Social
Michelle Crespi, Laura Scarfo, Kate Wright


BEST LIVE ENTERTAINMENT SPECIAL

2017 Scotiabank Giller Prize
Barry Avrich, Danielle Kappy, David Kitching

Harry and Meghan The Royal Wedding
Sholeh Fabbri, Ryan Cripps, Jodie Davis

iHeartRadio MMVAs
John Kampilis, Steve Jarman, Ken Katigbak, Sandy Lok

WINNER: The JUNO Awards
John Brunton, Allan Reid, Mark Cohon, Michael Bublé, Lindsay Cox, Pam de Montmorency, Tracy Galvin, Kristine Pleau, Luciano Casimiri, Kristeen Von Hagen


BEST NEWS OR INFORMATION SERIES

APTN Investigates
Paul Barnsley, Holly Moore, Trina Roache, John Murray, Rob Smith, Josh Grummett, Kathleen Martens, Cullen Crozier, Melissa Ridgen, Martha Troian, Chris Read

CBC News: Marketplace
Litsa Sourtzis, Heather Evans

WINNER: the fifth estate
Jim Williamson, Julian Sher

W5
Anton Koschany, Brett Mitchell, Kevin Newman


BEST HOST IN A PROGRAM OR SERIES

Cityline
Tracy Moore

David Rocco’s Dolce Africa
David Rocco

Property Brothers
Drew Scott, Jonathan Silver Scott

WINNER: Still Standing
Jonny Harris

The Social
Cynthia Loyst, Melissa Grelo, Marci Ien, Elaine Lui, Jessica Allen


BEST DIRECTION, DOCUMENTARY OR FACTUAL SERIES

Equus: Story of the Horse – First Riders
Niobe Thompson

In The Making – Crystal Pite
Chelsea McMullan

Intervention Canada – Jade
Ryan Marley

WINNER: Jumbo: The Life of an Elephant Superstar
Christine Nielsen

The Caregivers’ Club
Cynthia Banks


BEST DIRECTION, DOCUMENTARY PROGRAM

100 Days to Victory
Tim Wolochatiuk

14 & Muslim
Wendy Rowland

WINNER: Dreaming of a Jewish Christmas
Larry Weinstein

Driving With Selvi
Elisa Paloschi

Into The Fire
Leora Eisen


BEST DIRECTION, LIVE SPORTS EVENT

WINNER: 2017 Grey Cup
Andy Bouyoukos

2018 IIHF World Junior Gold Medal Game
Andy Bouyoukos

2018 Stanley Cup Final
Ron Forsythe


BEST DIRECTION, LIFESTYLE OR INFORMATION

WINNER: Carnival Eats – Close Encounters of the Food Kind
Spencer Ramsay

Holmes And Holmes – Water: The Good, The Bad and The Money
Shelagh Cooke

Home to Win – Good Things Come in Threes
Frank Samson

Property Brothers: Buying + Selling – Paula & Isabel
Misty Tyson

The Social – Thousandth
Gillian Parker


BEST DIRECTION, REALITY/COMPETITION

Canada’s Smartest Person Junior – Episode 1
Dave Russell

MasterChef Canada – Vive La Pressure Test
Dave Russell

WINNER: The Amazing Race Canada – Sounds Like a Wild Boar
Rob Brunner

The Great Canadian Baking Show – Finale
Dave Russell

Top Chef Canada – Finale Four Ways
Rob Brunner


BEST LIVE SPORTS EVENT

Sponsor | Dome Productions

2017 Grey Cup
Paul Graham, Jon Hynes

2018 IIHF World Junior Gold Medal Game
Paul Graham, Chris Edwards

WINNER: Stanley Cup Final Game 5
Sherali Najak, Brian Spear, Ron Forsythe, Ed Hall


BEST SPORTS PROGRAM OR SERIES

Endless – In Pursuit of The Barkley
Matt Dorman, Curry Leamen, Darren Oliver, Jason Wessel, Kevin Fallis, Roy Janke

I AM: Auston Matthews
Jeremy McElhanney, Ryan Knight, John Woo, Mark Wade, Stephen Brunt, Marc Leblanc

Kevin Stevens – Shattered
George Skoutakis, Vince Monteleone, Dan Robson, Devon Burns, Marc Leblanc

WINNER: Reborn – Basketball & Reconciliation in Rwanda
Josh Shiaman, Rick Westhead, Kevin Fallis, Jason Wessel, Darren Oliver, Roy Janke


BEST NATIONAL REPORTER

CBC News: The National – Go Public: Telling on Telcos
Erica Johnson

CBC News: The National – Zimbabwe at a Crossroads
Margaret Evans

CBC News: The National – Rohingya Muslim Crisis
Nahlah Ayed

WINNER: CBC News: The National – Texas Church Shooting
Paul Hunter

CTV National News With Lisa LaFlamme – Rohingya Crisis
Daniele Hamamdjian


BEST LIVE NEWS SPECIAL

WINNER: #CityVote: The Debate
Richard Bloom, CiCi Fan, Katia Del Col, Espe Currie, Cynthia Mulligan, Francis D’Souza

CBC News: Ontario Votes
Dwight Drummond, Rosemary Barton, Ela Azzopardi, Dayna Gourley, Bob Weiers

CBC News Special / The National – Vigil for Humboldt
Caroline Harvey, Chad Paulin, Kate Scroggins, Meg Banks, Jeremy MacArthur, Steve Pennie

CTV News Toronto Election 2018
Sophia Skopelitis, Joel Bowey, Joanne MacDonald, David Mills-Hughes, Michelle Dubé, Ken Shaw


BEST NEWS ANCHOR, NATIONAL

CBC News: Morning Live with Heather Hiscox
Heather Hiscox

CBC News: The National
Ian Hanomansing, Adrienne Arsenault, Rosemary Barton, Andrew Chang

CTV National News With Lisa LaFlamme
Lisa LaFlamme

WINNER: Global National
Dawna Friesen


BEST NATIONAL NEWSCAST

CBC News: The National
Caroline Harvey, Chad Paulin, Kate Scroggins, Roger Beattie, Steve Pennie

WINNER: CTV National News With Lisa LaFlamme
David Hughes, Lisa LaFlamme, Rosa Hwang, Allan Black, Scott Ferguson

Global National
Dawna Friesen, Leslie Stojsic, Tristan Staddon

Click to View Gallery

Presenters For 2019 Canadian Screen Awards

Get breaking news in your inbox

Related

Comments

Powered by WordPress.com VIP